O mně

Ahoj, já jsem Hana

Mé jméno je Hana Terberová a pro všechny, co mě neznají – živím se online, cestuju po světě, a ráda to sdílím s ostatními.

Kdo jsem?

Jsem všechno možné – cestovatelka, podnikatelka, digitální nomádka, kreativní duše, nadšenkyně do sportu, šálistka a tanečnice a mnoho dalšího.

Co mám ráda

Mám ráda cestování, adrenalin, akci, poznávání nových lidí, zkoušení nových věcí a objevování nových míst.

Ráda i fotím, nebo jsem focená! A všechno to publikuju na instagram, takže pokud vás o mě, nebo třeba o práci online či o životě v zahraničí zajímá víc, určitě mě sledujte! 

Zbožňuju pohyb! Je to pro mě odpočinek. Dělám akrobacii – hlavně aerial silks, neboli šály – to je pro mě srdcovka. Nepohrnu ale ani pole dance, nebo aerial hoop kruhem. A kromě těchto cirkusáckých kousků zkouším všechny sporty co mě napadnou – od klasických posilovnových jako crossfit, přes tanec až po surfing, nebo wakeboarding!

Jsem hodně sociální člověk, takže mě fakt baví poznávat nový lidi, seznamovat se s kdekým, lokálním, turistickým, kýmkoliv! 

Čím se živím?

Spousta lidí se mě často ptá, čím se živím a jak jsem se k tomu dostala.

Tak jen rychle – živím se online, čili k práci potřebuji pouze počítač. To mi umožňuje cestovat po světě do aleluja.

Dříve jsem se živila grafikou, jako freelance designér – čili jsem pracovala na sebe a měla jsem klienty. Nejprve jednorázové, časem i dlouhodobé. Po čase mi to však nestačilo, jelikož jsem ambiciózní a podnikavá duše a tak jsem se začala věnovat online projektům.

Proto často těm, kteří se mě ptají, jak se začít živit online, radím – začněte tím, co je vám blízké, například jako freelancer. A časem se z vás může stát mnohem více.

O tomto celém (a mnohém dalším) jsem se rozhodla natočit i podcast, takže pokud jste i vy jeden z těch, kteří chtějí začít pracovat online, pak si ho určitě pusťte.

Podcast Ven z krabice

Ven z krabice je můj podcast, ve kterém vám sděluji vše, co mi v životě přijde zajímavé, důležité, hodnotné a tak dále. Jednoduše se v něm snažím v kostce předávat hodnoty, kterých se sama držím. Mimo jiné v něm najdete i konkréní tipy jak se začít živit onilne a mnoho dalšího.

Ale dost už o mě! Nebo ne? Pokud mě chcete poznat víc, mrkněte na můj instagram @hana.terberova! A jestli se se mnou chcete spojit, tak mi tam rovnou napište zprávu!